Директор

Чала Тамара Тимофіївна

Публічна інформація
СтатутОсвітні програми, що реалізуються в закладі освітиТериторія обслуговування, закріплена за закладом освітиПроектна потужність та фактична кількість осіб, які виховуються в закладіМова освітнього процесуНаявність вакантних посадМатеріально-технічне забезпечення закладуРезультати моніторингу якості освітиРічний звіт керівника про діяльність закладу освітиУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиДодаткові освітні послуги, їх вартість. Гурткова роботаЗакон України "Про доступ до публічної інформації"Графік особистого прийому громадянЕлектронне зверненняНоменклатура справВикористання коштів загального та спеціального фонду бюджету ДНЗ №4 на 2017 рікІндивідуальний кошторис на 2018 рік ДНЗ №4Інформація про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога
Пошук
Засідання педради
Засідання педради

Поділитися новиною:

Засідання педради

7 грудня 2016 року в ДНЗ №4 відбулося засідання педради на тему "Формування національної свідомості дошкільників шляхом залучення їх до українського декоративного мистецтва"..

Засідання проведено в формі "мозкового штурму". В кінці педагогічної ради вихователями було складено "Народознавчі сходинки для кожної вікової групи".

Альбом: Засідання педради Альбом: Засідання педради Альбом: Засідання педради Альбом: Засідання педради
Web-адреса: dnz4.kupyansk.info/news/id/1505 | Переглядів: 140Дата публікації: 12:36 07.12.2016