Директор

Чала Тамара Тимофіївна

Публічна інформація
СтатутОсвітні програми, що реалізуються в закладі освітиТериторія обслуговування, закріплена за закладом освітиПроектна потужність та фактична кількість осіб, які виховуються в закладіМова освітнього процесуНаявність вакантних посадМатеріально-технічне забезпечення закладуРезультати моніторингу якості освітиРічний звіт керівника про діяльність закладу освітиУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиДодаткові освітні послуги, їх вартість. Гурткова роботаЗакон України "Про доступ до публічної інформації"Графік особистого прийому громадянЕлектронне зверненняНоменклатура справВикористання коштів загального та спеціального фонду бюджету ДНЗ №4 на 2017 рікІндивідуальний кошторис на 2018 рік ДНЗ №4Інформація про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога
Пошук
Осінь в гості завітала..
Осінь в гості завітала..

Поділитися новиною:

Осінь в гості завітала..

Розпочалися осінні свята. Всіх бажаючих запрошуємо їх переглянути.

Осінь в гості завітала,
Свої дарунки принесла,
Гомін птахів вгамувала
І на поріг зиму впуска....

Сьогодні святкують діти 4-го року життя групи №8 (вихователь Гнилицька Інна Леонідівна, помічник вихователя Штонда Наталія Василівна, музичний керівник Руда Галина Олександрівна).

Альбом: Осінь в гості завітала.. Альбом: Осінь в гості завітала.. Альбом: Осінь в гості завітала.. Альбом: Осінь в гості завітала.. Альбом: Осінь в гості завітала..
Web-адреса: dnz4.kupyansk.info/news/id/1513 | Переглядів: 56Дата публікації: 14:07 26.10.2016