Директор

Чала Тамара Тимофіївна

Публічна інформація
СтатутОсвітні програми, що реалізуються в закладі освітиТериторія обслуговування, закріплена за закладом освітиПроектна потужність та фактична кількість осіб, які виховуються в закладіМова освітнього процесуНаявність вакантних посадМатеріально-технічне забезпечення закладуРезультати моніторингу якості освітиРічний звіт керівника про діяльність закладу освітиУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиДодаткові освітні послуги, їх вартість. Гурткова роботаЗакон України "Про доступ до публічної інформації"Графік особистого прийому громадянЕлектронне зверненняНоменклатура справВикористання коштів загального та спеціального фонду бюджету ДНЗ №4 на 2017 рікІндивідуальний кошторис на 2018 рік ДНЗ №4Інформація про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога
Пошук
Тижневик "Мої права, мої обов'язки"
Тижневик \"Мої права, мої обов\

Поділитися новиною:

Тижневик "Мої права, мої обов'язки"

В закладі розпочався тижневик "Мої права, мої обов'язки" з 30 січня 2017р. І буде тривати до 3 лютого 2017.

З 30.01.2017 по 03.02.2017 проходить тижневик "Мої права, мої обов'язки". Значну увагу педагоги приділяють знанню дітьми обов'язків. А це значить -  дотримуватись та виконувати закони держави. В рамках тижня проходять бесіди,  розваги, вікторини.

Альбом: Тижневик "Мої права, мої обов'язки" Альбом: Тижневик "Мої права, мої обов'язки" Альбом: Тижневик "Мої права, мої обов'язки" Альбом: Тижневик "Мої права, мої обов'язки" Альбом: Тижневик "Мої права, мої обов'язки" Альбом: Тижневик "Мої права, мої обов'язки" Альбом: Тижневик "Мої права, мої обов'язки" Альбом: Тижневик "Мої права, мої обов'язки"
Web-адреса: dnz4.kupyansk.info/news/id/1911 | Переглядів: 223Дата публікації: 10:57 31.01.2017