Директор

Чала Тамара Тимофіївна

Публічна інформація
СтатутОсвітні програми, що реалізуються в закладі освітиТериторія обслуговування, закріплена за закладом освітиПроектна потужність та фактична кількість осіб, які виховуються в закладіМова освітнього процесуНаявність вакантних посадМатеріально-технічне забезпечення закладуРезультати моніторингу якості освітиРічний звіт керівника про діяльність закладу освітиУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиДодаткові освітні послуги, їх вартість. Гурткова роботаЗакон України "Про доступ до публічної інформації"Графік особистого прийому громадянЕлектронне зверненняНоменклатура справВикористання коштів загального та спеціального фонду бюджету ДНЗ №4 на 2017 рікІндивідуальний кошторис на 2018 рік ДНЗ №4Інформація про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога
Пошук
Засідання педради
Засідання педради

Поділитися новиною:

Засідання педради

28.02.2017 відбулося засідання педради на тему "Наступність в єидній системі навчання та виховання дітей дошкільного закладу та школи".

На засіданні була присутня вчитель початкових класів ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Павлюк Наталія Іванівна. Вихователі презентували досвід роботи з питання підготовки дітей до школи.

Web-адреса: dnz4.kupyansk.info/news/id/2276 | Переглядів: 104Дата публікації: 12:13 28.02.2017