Директор

Чала Тамара Тимофіївна

Публічна інформація
СтатутОсвітні програми, що реалізуються в закладі освітиТериторія обслуговування, закріплена за закладом освітиПроектна потужність та фактична кількість осіб, які виховуються в закладіМова освітнього процесуНаявність вакантних посадМатеріально-технічне забезпечення закладуРезультати моніторингу якості освітиРічний звіт керівника про діяльність закладу освітиУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиДодаткові освітні послуги, їх вартість. Гурткова роботаЗакон України "Про доступ до публічної інформації"Графік особистого прийому громадянЕлектронне зверненняНоменклатура справВикористання коштів загального та спеціального фонду бюджету ДНЗ №4 на 2017 рікІндивідуальний кошторис на 2018 рік ДНЗ №4Інформація про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога
Пошук
Науково-практичний семінар для педагогічних працівників
Науково-практичний семінар для педагогічних працівників

Поділитися новиною:

Науково-практичний семінар для педагогічних працівників

19.05.2017 на базі Куп'янського ДНЗ №4 було проведено науково-практичний семінар для педагогічних працівників дошкільних та загальноосвітніх (початкова школа) навчальних закладів м.Куп'янська.

Тема семінару "Сучасні підходи до змісту дошкільної (передшкільної) освіти в контексті наступності в навчанні дошкільників і молодших школярів.

Учасники:  вихователі-методисти ,  вихователі ДНЗ, керівники ШМО вчителів початкових класів, Яценко Г.Ю. - завідувач Методичного центру відділу освіти Куп'янської міської ради,  Черенок О.М. - головний спеціаліст відділу освіти, Гаркуша Г.В. - методист Методичного центру відділу освіти.

Керівники семінару:  Ротфорт Д.В., методист Центру методичної та аналітичної роботи КВНЗ "ХАНО";

                                 Капустіна Н.О., методист Центру громадянського виховання КВНЗ "ХАНО".

 

Альбом: Науково-практичний семінар для педагогічних працівників
Web-адреса: dnz4.kupyansk.info/news/id/2966 | Переглядів: 119Дата публікації: 10:58 22.05.2017