Директор

Чала Тамара Тимофіївна

Пошук
Свято до Дня Незалежності України
Свято до Дня Незалежності України

Поділитися новиною:

Свято до Дня Незалежності України

Україна святкує 26 років своєї Незалежності

На білому світі є різні країни,

Де ріки, ліси і лани.

Та тільки одна на землі Україна,

А ми – її доньки й сини.

        Наша рідна Батьківщина – Україна святкує 26 років своєї Незалежності. Цей день особливий для кожного з нас – і для дорослих, і для юних громадян-патріотів молодої держави. Радіють люди, дарують своїй державі найтепліші слова, найкращі пісні і танці.

           Наші діти також привітали рідну Україну зі святом під час урочистого заходу та прийняли участь у спортивних змаганнях «Козацькі розваги».

Альбом: Свято до Дня Незалежності України Альбом: Свято до Дня Незалежності України Альбом: Свято до Дня Незалежності України Альбом: Свято до Дня Незалежності України Альбом: Свято до Дня Незалежності України Альбом: Свято до Дня Незалежності України Альбом: Свято до Дня Незалежності України Альбом: Свято до Дня Незалежності України Альбом: Свято до Дня Незалежності України Альбом: Свято до Дня Незалежності України Альбом: Свято до Дня Незалежності України Альбом: Свято до Дня Незалежності України Альбом: Свято до Дня Незалежності України Альбом: Свято до Дня Незалежності України Альбом: Свято до Дня Незалежності України
Web-адреса: dnz4.kupyansk.info/news/id/3456 | Переглядів: 193Дата публікації: 11:58 28.08.2017