Директор

Чала Тамара Тимофіївна

Публічна інформація
СтатутОсвітні програми, що реалізуються в закладі освітиТериторія обслуговування, закріплена за закладом освітиПроектна потужність та фактична кількість осіб, які виховуються в закладіМова освітнього процесуНаявність вакантних посадМатеріально-технічне забезпечення закладуРезультати моніторингу якості освітиРічний звіт керівника про діяльність закладу освітиУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиДодаткові освітні послуги, їх вартість. Гурткова роботаЗакон України "Про доступ до публічної інформації"Графік особистого прийому громадянЕлектронне зверненняНоменклатура справВикористання коштів загального та спеціального фонду бюджету ДНЗ №4 на 2017 рікІндивідуальний кошторис на 2018 рік ДНЗ №4Інформація про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога
Пошук
Музична розвага
Музична розвага

Поділитися новиною:

Музична розвага

15.09.2017 - заключний день Тижня здоров'я

 З метою формування системи знань у дітей дошкільного віку про основи здоров’я в період з 11 по 15 вересня 2017 року в закладі було проведено Тиждень  здоров’я  дитини .

    Усіма педагогами розроблені плани навчально-виховної роботи під час проведення Тижня  з урахуванням вікових особливостей та виконано їх у повному обсязі. Для батьків у куточках розміщено інформаційні матеріали, методичні рекомендації  щодо охорони, збереження і зміцнення здоров’я дошкільнят. Протягом Тижня для дошкільнят провели багато цікавих занять, конкурсів малюнків,  екскурсій, спортивні змагання.

    А сьогодні, в заключний день Тижня здоров'я, для всієї малечі була проведена музична розвага  "Я здоров‘я бережу, сам собі допоможу".  

     Наприкінці дня підведено підсумок  проведення Тижня здоров'я.   

     Отже, одним із важливих факторів виховання здорової дитини є позитивне ставлення до оздоровчої роботи, приклад здорового способу життя, упевненість у правильності обирання педагогічного впливу.

 

Альбом: Музична розвага Альбом: Музична розвага Альбом: Музична розвага Альбом: Музична розвага
Web-адреса: dnz4.kupyansk.info/news/id/3570 | Переглядів: 143Дата публікації: 14:43 15.09.2017