Директор

Чала Тамара Тимофіївна

Публічна інформація
СтатутОсвітні програми, що реалізуються в закладі освітиТериторія обслуговування, закріплена за закладом освітиПроектна потужність та фактична кількість осіб, які виховуються в закладіМова освітнього процесуНаявність вакантних посадМатеріально-технічне забезпечення закладуРезультати моніторингу якості освітиРічний звіт керівника про діяльність закладу освітиУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиДодаткові освітні послуги, їх вартість. Гурткова роботаЗакон України "Про доступ до публічної інформації"Графік особистого прийому громадянЕлектронне зверненняНоменклатура справВикористання коштів загального та спеціального фонду бюджету ДНЗ №4 на 2017 рікІндивідуальний кошторис на 2018 рік ДНЗ №4Інформація про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога
Пошук
Засідання творчої групи
Засідання творчої групи

Поділитися новиною:

Засідання творчої групи

26 вересня 2017 року відбулося перше засідання

Робота творчої групи - це своєрідна форма залучення педагогів до творчої діяльності із впровадження в практику роботи найкращих досягнень педагогічної науки. Педагоги обговорили такі питання:

1. Ознайомлення з напрямками роботи творчої групи у 2017/2018 навчальному році.

2. Обговорення плану роботи на 2017/2018 навчальний рік та його затвердження.

 До складу творчої групи входять досвідчені педагоги: Краснокутська О.П. - керівник, Филипська Т.І., Кутепа С.Г., Шевцова О.А., Донцова І.М.

 

Web-адреса: dnz4.kupyansk.info/news/id/3663 | Переглядів: 80Дата публікації: 13:10 26.09.2017