Директор

Чала Тамара Тимофіївна

Пошук
Свято до Дня дошкілля
Свято до Дня дошкілля

Поділитися новиною:

Свято до Дня дошкілля

22.09.2017 в ДНЗ №4 для всіх учасників освітньо-виховного процесу було проведено розвагу "Дошкільний теремок"

Вихованці груп, під керівництвом музичного керівника Ліннік В.І., привітали  всіх працівників закладу зі святом. В гості з вітаннями завітали  також  випускники дитячого садка, а нині  учениці ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 -  Теплякова Діана, Волчек Аріна.

Вихователі на групах провели тематичні заняття на тему " Ми -  малята-дошкільнята".

Привітали вихователів і батьки вихованців. Вони разом з дітьми висловили слова вдячності в стіннівках, листівках, прийняли участь у виставці малюнків на тему "Мій садочок".

В цей святковий день діти переглянули театральну виставу. На прогулянці вихователі разом з дітьми посадили кущі калини на території садочка.

                   Щасливе дитинство - це друзів багато,

                   З якими і будні минають, як свято!

                   Це щедрі сюрпризи і здійснені мрії,

                   Казкові бажання  і щирі  надії.

Альбом: Свято до Дня дошкілля Альбом: Свято до Дня дошкілля Альбом: Свято до Дня дошкілля Альбом: Свято до Дня дошкілля Альбом: Свято до Дня дошкілля Альбом: Свято до Дня дошкілля Альбом: Свято до Дня дошкілля Альбом: Свято до Дня дошкілля Альбом: Свято до Дня дошкілля Альбом: Свято до Дня дошкілля Альбом: Свято до Дня дошкілля Альбом: Свято до Дня дошкілля Альбом: Свято до Дня дошкілля Альбом: Свято до Дня дошкілля Альбом: Свято до Дня дошкілля Альбом: Свято до Дня дошкілля Альбом: Свято до Дня дошкілля Альбом: Свято до Дня дошкілля Альбом: Свято до Дня дошкілля Альбом: Свято до Дня дошкілля Альбом: Свято до Дня дошкілля Альбом: Свято до Дня дошкілля Альбом: Свято до Дня дошкілля Альбом: Свято до Дня дошкілля Альбом: Свято до Дня дошкілля Альбом: Свято до Дня дошкілля Альбом: Свято до Дня дошкілля
Web-адреса: dnz4.kupyansk.info/news/id/3666 | Переглядів: 97Дата публікації: 14:48 22.09.2017