Директор

Чала Тамара Тимофіївна

Публічна інформація
СтатутОсвітні програми, що реалізуються в закладі освітиТериторія обслуговування, закріплена за закладом освітиПроектна потужність та фактична кількість осіб, які виховуються в закладіМова освітнього процесуНаявність вакантних посадМатеріально-технічне забезпечення закладуРезультати моніторингу якості освітиРічний звіт керівника про діяльність закладу освітиУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиДодаткові освітні послуги, їх вартість. Гурткова роботаЗакон України "Про доступ до публічної інформації"Графік особистого прийому громадянЕлектронне зверненняНоменклатура справВикористання коштів загального та спеціального фонду бюджету ДНЗ №4 на 2017 рікІндивідуальний кошторис на 2018 рік ДНЗ №4Інформація про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога
Пошук
Конкурс малюнків "Осіння палітра"
Конкурс малюнків \"Осіння палітра\"

Поділитися новиною:

Конкурс малюнків "Осіння палітра"

7.11.2017 протягом дня в ДНЗ №4 тривав конкурс малюнків на осінню тематику.

        Чудова та прекрасна пора року осінь. Вона  така різнобарвна… В  палітрі осені яскраві кольори  листя  і блакиті безкрайнього неба.  Наші дошкільнята разом з батьками створили малюнки на тему: «Осіння палітра», в яких відображається вся краса української осені. Діти із задоволенням висловили свої спостереження  у  своїх  роботах.

Альбом: Конкурс малюнків "Осіння палітра" Альбом: Конкурс малюнків "Осіння палітра" Альбом: Конкурс малюнків "Осіння палітра" Альбом: Конкурс малюнків "Осіння палітра" Альбом: Конкурс малюнків "Осіння палітра" Альбом: Конкурс малюнків "Осіння палітра" Альбом: Конкурс малюнків "Осіння палітра"
Web-адреса: dnz4.kupyansk.info/news/id/4095 | Переглядів: 153Дата публікації: 13:04 07.11.2017