Директор

Чала Тамара Тимофіївна

Публічна інформація
СтатутОсвітні програми, що реалізуються в закладі освітиТериторія обслуговування, закріплена за закладом освітиПроектна потужність та фактична кількість осіб, які виховуються в закладіМова освітнього процесуНаявність вакантних посадМатеріально-технічне забезпечення закладуРезультати моніторингу якості освітиРічний звіт керівника про діяльність закладу освітиУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиДодаткові освітні послуги, їх вартість. Гурткова роботаЗакон України "Про доступ до публічної інформації"Графік особистого прийому громадянЕлектронне зверненняНоменклатура справВикористання коштів загального та спеціального фонду бюджету ДНЗ №4 на 2017 рікІндивідуальний кошторис на 2018 рік ДНЗ №4Інформація про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога
Пошук
До Міжнародного дня інвалідів
До Міжнародного дня інвалідів

Поділитися новиною:

До Міжнародного дня інвалідів

3 грудня – Міжнародний день інвалідів

Міжнародний день людей із інвалідністю не є святом, а покликаний привернути увагу до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя.

Основною метою всіх заходів, які присвячені Міжнародному дню інвалідів, є інформування суспільства в напрямку підтримки людей з обмеженими фізичними можливостями.

 Наш заклад не є винятком. Напередодні дня інвалідів у нашому дитячому садочку пройшли тематичні заняття для дітей : «Торбинка добра», «Кошик добрих справ», «Діти з обмеженими можливостями», «Ми такі різні, але такі однакові».

Для вихователів закладу планується проведення консультації на тему : «Інклюзивне виховання в Україні», а для батьків оновлено інформаційний блок – «Доброта врятує світ», «Дружити на рівних».

Альбом: До Міжнародного дня інвалідів Альбом: До Міжнародного дня інвалідів Альбом: До Міжнародного дня інвалідів Альбом: До Міжнародного дня інвалідів Альбом: До Міжнародного дня інвалідів Альбом: До Міжнародного дня інвалідів Альбом: До Міжнародного дня інвалідів Альбом: До Міжнародного дня інвалідів
Web-адреса: dnz4.kupyansk.info/news/id/4437 | Переглядів: 140Дата публікації: 14:22 01.12.2017