Директор

Чала Тамара Тимофіївна

Публічна інформація
СтатутОсвітні програми, що реалізуються в закладі освітиТериторія обслуговування, закріплена за закладом освітиПроектна потужність та фактична кількість осіб, які виховуються в закладіМова освітнього процесуНаявність вакантних посадМатеріально-технічне забезпечення закладуРезультати моніторингу якості освітиРічний звіт керівника про діяльність закладу освітиУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиДодаткові освітні послуги, їх вартість. Гурткова роботаЗакон України "Про доступ до публічної інформації"Графік особистого прийому громадянЕлектронне зверненняНоменклатура справВикористання коштів загального та спеціального фонду бюджету ДНЗ №4 на 2017 рікІндивідуальний кошторис на 2018 рік ДНЗ №4Інформація про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога
Пошук
Солодкі подарунки від народного депутата України В.М.Остапчука
Солодкі подарунки від народного депутата України
  В.М.Остапчука

Поділитися новиною:

Солодкі подарунки від народного депутата України В.М.Остапчука

5 січня 2018 року діти пільгових категорій отримали подарунки від народного депутата Віктора Миколайовича Остапчука

Із далекого краю 
Лине звістка свята —
Ми вас щиро вітаєм
В день чудовий Різдва!

Новорічні та різдвяні свята — одне із найулюбленіших свят для дітей. Адже саме ці свята створюють особливу, неповторну атмосферу чарівної казки, здійснення найзаповітніших дитячих бажань, дарують чудові подарунки. Феєрія чарівності новорічних та різдвяних свят триває в нашому закладі. Напередодні великого свята Різдва Христова,  5 січня 2018 року, діти пільгових категорій отримали солодкі подарунки від народного депутата Віктора Миколайовича Остапчука.

Ми дуже вдячні Вам, за солодкі подарунки для дітей. Бажаємо Вам, в новому році міцного здоров’я, добробуту, здійснення всіх бажань. Зі святом!

Альбом: Солодкі подарунки від народного депутата України
В.М. Остапчука
Альбом: Солодкі подарунки від народного депутата України
В.М. Остапчука
Web-адреса: dnz4.kupyansk.info/news/id/4830 | Переглядів: 141Дата публікації: 11:44 05.01.2018