Директор

Чала Тамара Тимофіївна

Публічна інформація
СтатутОсвітні програми, що реалізуються в закладі освітиТериторія обслуговування, закріплена за закладом освітиПроектна потужність та фактична кількість осіб, які виховуються в закладіМова освітнього процесуНаявність вакантних посадМатеріально-технічне забезпечення закладуРезультати моніторингу якості освітиРічний звіт керівника про діяльність закладу освітиУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиДодаткові освітні послуги, їх вартість. Гурткова роботаЗакон України "Про доступ до публічної інформації"Графік особистого прийому громадянЕлектронне зверненняНоменклатура справВикористання коштів загального та спеціального фонду бюджету ДНЗ №4 на 2017 рікІндивідуальний кошторис на 2018 рік ДНЗ №4Інформація про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога
Пошук
Різдвяні свята
Різдвяні свята

Поділитися новиною:

Різдвяні свята

9 січня 2018 року в нашому закладі проведено свято Різдва

Різдво є одним з головних християнських свят, яке вирізняють унікальні звичаї і традиції, а також власні символи. Значення цього свята настільки велике, що навіть хід нової історії і літочислення ведеться від Різдва Христового.

Вихователі  нашого освітнього закладу навчають  дітей  шанувати  звичаї  українського народу.   Сьогодні  вихованці старших та середніх груп  із  задоволенням приймали участь в театралізованих дійствах, читали вірші, співали колядки для молодших дошкільників. Діти отримали невичерпне задоволення та радість.

Альбом: Різдвяні свята Альбом: Різдвяні свята Альбом: Різдвяні свята Альбом: Різдвяні свята Альбом: Різдвяні свята
Web-адреса: dnz4.kupyansk.info/news/id/4847 | Переглядів: 135Дата публікації: 14:08 10.01.2018