Директор

Чала Тамара Тимофіївна

Пошук
«Тато, мама і я – спортивна сім'я»
«Тато, мама і я – спортивна сім\

Поділитися новиною:

«Тато, мама і я – спортивна сім'я»

«У людини немає більшої цінності, ніж здоров’я…»

18 січня 2018 року в нашому закладі відбулися спортивні змагання  «Тато, мама і я – спортивна сім’я».  Організовуючи в нашому закладі роботу з виховання позитивного ставлення до здорового способу життя  у дітей, ми активно залучаємо батьків.
         Участь в цьому спортивному заході приймали  вихованці старших груп та їх батьки - родини Костирі Івана ,  Дубікіної Тетяни,  Білогурова Дмитра, Лантрат Вероніки, Левенцової Вероніки, Дробинської Єлизавети. На майданчику командами  була створена  дружня, святкова  атмосфера. Для учасників змагань були проведені веселі естафети, цікаві завдання, які потребують від дітей та батьків спритності, сили, витривалості. Глядачі  дуже активно вболівали за своїх  друзів – учасників змагань.
         За участь у спортивних змаганнях команди  дітей та їх батьків були відзначені грамотами.

 

Міцна сім'я – міцна  держава.

Це знають  всі:  і тато, й мама.

Коли ж сім'я твоя спортивна,.

Країна буде дуже сильна.

Альбом: «Тато, мама і я – спортивна сім'я» Альбом: «Тато, мама і я – спортивна сім'я» Альбом: «Тато, мама і я – спортивна сім'я» Альбом: «Тато, мама і я – спортивна сім'я» Альбом: «Тато, мама і я – спортивна сім'я» Альбом: «Тато, мама і я – спортивна сім'я» Альбом: «Тато, мама і я – спортивна сім'я» Альбом: «Тато, мама і я – спортивна сім'я» Альбом: «Тато, мама і я – спортивна сім'я» Альбом: «Тато, мама і я – спортивна сім'я» Альбом: «Тато, мама і я – спортивна сім'я» Альбом: «Тато, мама і я – спортивна сім'я» Альбом: «Тато, мама і я – спортивна сім'я» Альбом: «Тато, мама і я – спортивна сім'я» Альбом: «Тато, мама і я – спортивна сім'я» Альбом: «Тато, мама і я – спортивна сім'я» Альбом: «Тато, мама і я – спортивна сім'я» Альбом: «Тато, мама і я – спортивна сім'я» Альбом: «Тато, мама і я – спортивна сім'я» Альбом: «Тато, мама і я – спортивна сім'я» Альбом: «Тато, мама і я – спортивна сім'я» Альбом: «Тато, мама і я – спортивна сім'я» Альбом: «Тато, мама і я – спортивна сім'я» Альбом: «Тато, мама і я – спортивна сім'я»
Web-адреса: dnz4.kupyansk.info/news/id/4912 | Переглядів: 134Дата публікації: 13:55 18.01.2018