Директор

Чала Тамара Тимофіївна

Пошук
Зимова прогулянка
Зимова  прогулянка

Поділитися новиною:

Зимова прогулянка

Прогулянка взимку - це і загартування, і розвиток одночасно.

Зима для дітлахів – дуже радісна пора. Мабуть, це єдина пора року, яка може порадувати їх такою кількістю розваг та ігор на свіжому повітрі. Вихователь Донцова І.М. ( старша група №7) вважає, що грати, фізично розвиватися і загартовуватися можна і взимку.  І навіть мороз до -15 не зашкодить, головне стежити, щоб дитина вірно дихала носом. Зимові ігри йдуть малюкам на користь. Такі прогулянки  є кращою гарантією стійкого імунітету  і спокійного сну. 

   Виявляється, навіть така знайома всім нам розвага, як гра в сніжки, є корисною! Адже виліплюючи сніжок, у малюка тим самим розвивається дрібна моторика, а метання в рухому або нерухому ціль сприяє розвитку окоміру, уваги тощо. А для того, щоб вчасно ухилитися від снігової грудочки потрібна спритність. 
   У ході  гри під час прогулянки малюк не тільки засвоює «азбуку рухів», він ще й поповнює резерви свого здоров'я.Альбом: Зимова  прогулянка Альбом: Зимова  прогулянка Альбом: Зимова  прогулянка Альбом: Зимова  прогулянка Альбом: Зимова  прогулянка
Web-адреса: dnz4.kupyansk.info/news/id/4957 | Переглядів: 151Дата публікації: 15:10 22.01.2018