Директор

Чала Тамара Тимофіївна

Публічна інформація
СтатутОсвітні програми, що реалізуються в закладі освітиТериторія обслуговування, закріплена за закладом освітиПроектна потужність та фактична кількість осіб, які виховуються в закладіМова освітнього процесуНаявність вакантних посадМатеріально-технічне забезпечення закладуРезультати моніторингу якості освітиРічний звіт керівника про діяльність закладу освітиУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиДодаткові освітні послуги, їх вартість. Гурткова роботаЗакон України "Про доступ до публічної інформації"Графік особистого прийому громадянЕлектронне зверненняНоменклатура справВикористання коштів загального та спеціального фонду бюджету ДНЗ №4 на 2017 рікІндивідуальний кошторис на 2018 рік ДНЗ №4Інформація про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога
Пошук
Семінар "Впевнений старт"
Семінар \"Впевнений старт\"

Поділитися новиною:

Семінар "Впевнений старт"

Тема семінару: "Формування життєвої компетентності особистості дошкільника в умовах упровадження програми «Впевнений старт»

КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» 

26 – 27 лютого 2018 року 

 

       Згідно з річним планом Центром громадянського виховання, спільно з Інститутом психології імені Г.С. Костюка Національної академії педагогічних наук України, проведено постійно діючий науково-педагогічний семінар за темою «Формування життєвої компетентності особистості дошкільника в умовах упровадження освітньої програми «Впевнений старт» для педагогів закладів дошкільної та загальної середньої освіти, які виявили бажання впроваджувати освітню програму «Впевнений старт» та комплект навчально-методичного забезпечення до неї.

    Даний семінар відвідала вихователь – методист Фесенко О.В., яка ознайомилися з концепцією, змістом і методикою роботи за програмно-методичним комплексом «Впевнений старт», з вимогами до процесу і результатів навчання педагогів закладів дошкільної та загальної середньої освіти; відпрацьовано алгоритм організації життєдіяльності дітей старшого дошкільного віку в умовах закладу освіти за програмно-методичним комплексом «Впевнений старт».

   Тренінги у межах семінару провели Харман О.Ю., старший  науковий співробітник лабораторії психології дошкільника Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України, кандидат психологічних наук,  та Волошина І.В., координатор проекту «Впевнений старт».

 

Альбом: Семінар "Впевнений старт" Альбом: Семінар "Впевнений старт" Альбом: Семінар "Впевнений старт" Альбом: Семінар "Впевнений старт"
Web-адреса: dnz4.kupyansk.info/news/id/5449 | Переглядів: 102Дата публікації: 11:17 28.02.2018