Директор

Чала Тамара Тимофіївна

Пошук
Створення безпечних умов для життєдіяльності малечі - обов'язок кожного працівника закладу дошкільної освіти
Створення безпечних умов для життєдіяльності малечі - обов\

Поділитися новиною:

Створення безпечних умов для життєдіяльності малечі - обов'язок кожного працівника закладу дошкільної освіти

05.04.2018 року було проведено чергове тестування. Всі працівники закладу показали міцні знання вимог Санітарного регламенту.

       Санітарний регламент для закладів дошкільної освіти, затверджений наказом Міністерства охорони здоров'я України від 24.03.2016 наказом №234, визначає санітарно-епідеміологічні вимоги до  закладів дошкільної освіти усіх форм власності:  до улаштування території, гігієнічні  вимоги до будівель та приміщень, до освітлення, до водовідведення та опалення, до повітряно-теплового режиму, вимоги до організації харчування, до медичного обслуговування та стану здоров'я дітей. Також Санітарний регламент визначає вимоги, виконання яких дозволяє створити нешкідливі умови розвитку, виховання та навчання дітей.

      Володіти вимогами  Санітарного регламенту мають всі категорії працівників закладу дошкільної освіти - працівники харчоблоку, пральні, обслуговуючий персонал, вихователі, помічники вихователів.

      Саме тому 1 раз на квартал сестри медичні - старша  Дерев'янченко Т.В. та з дієтичного харчування  Бетлер М.М. - проводять навчання з усіма категоріями працівників закладу. Результати навчання закріплюються тестуванням. Всі працівники закладу показали міцні знання вимог Санітарного регламенту.

Web-адреса: dnz4.kupyansk.info/news/id/5738 | Переглядів: 102Дата публікації: 11:35 05.04.2018