Директор

Чала Тамара Тимофіївна

Публічна інформація
СтатутОсвітні програми, що реалізуються в закладі освітиТериторія обслуговування, закріплена за закладом освітиПроектна потужність та фактична кількість осіб, які виховуються в закладіМова освітнього процесуНаявність вакантних посадМатеріально-технічне забезпечення закладуРезультати моніторингу якості освітиРічний звіт керівника про діяльність закладу освітиУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиДодаткові освітні послуги, їх вартість. Гурткова роботаЗакон України "Про доступ до публічної інформації"Графік особистого прийому громадянЕлектронне зверненняНоменклатура справВикористання коштів загального та спеціального фонду бюджету ДНЗ №4 на 2017 рікІндивідуальний кошторис на 2018 рік ДНЗ №4Інформація про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога
Пошук
Екскурсія до музею РВ ГУ ДСНС
Екскурсія до музею РВ ГУ ДСНС

Поділитися новиною:

Екскурсія до музею РВ ГУ ДСНС

15 травня 2018 року наші дошкільнята старших груп разом зі своїми вихователями відвідали пожежну частину в рамках проведення «Тижня безпеки в дошкільному навчальному закладі».

Дні і ночі ви службу несете,

У бій готові і вночі і вдень,

У мить на допомогу прийдете,

Пощастить нехай вам у сутичці з вогнем!

Під час екскурсії до музею РВ ГУ ДСНС  майор Осматеско С.М.  цікаво, змістовно розповів про роботу пожежників.   Діти  побачили сучасні прилади гасіння пожеж, новітню пожежну машину та екіпаж у повній екіпіровці.

Дошкільнята дізналися багато нового, захоплюючого про роботу пожежників. Сподіваємось, що після екскурсії вихованці ДНЗ в майбутньому поповнять ряди мужніх рятувальників.

Альбом: Екскурсія до музею РВ ГУ ДСНС Альбом: Екскурсія до музею РВ ГУ ДСНС Альбом: Екскурсія до музею РВ ГУ ДСНС Альбом: Екскурсія до музею РВ ГУ ДСНС Альбом: Екскурсія до музею РВ ГУ ДСНС Альбом: Екскурсія до музею РВ ГУ ДСНС Альбом: Екскурсія до музею РВ ГУ ДСНС Альбом: Екскурсія до музею РВ ГУ ДСНС Альбом: Екскурсія до музею РВ ГУ ДСНС Альбом: Екскурсія до музею РВ ГУ ДСНС Альбом: Екскурсія до музею РВ ГУ ДСНС
Web-адреса: dnz4.kupyansk.info/news/id/6153 | Переглядів: 47Дата публікації: 12:56 15.05.2018